Yeminli Tercümanlar tarafından yapılan çeviri işlemine Yeminli Tercüme denir. Noter tarafından düzenlenen “Tercüman Yemin Tutanağı”na sahip tercümanlar tarafından yapılır.

Zeytinburnu Yeminli Tercüme Bulvar Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri deneyimli Yeminli Tercüman kadrosu ile Zeytinburnu‘nda birçok dilde sizlere Yeminli Tercüme hizmeti sunmaktadır.

Dil öğrenmek çoğu zaman herkesin yapabileceği bir şey değildir. Dil öğrenmek zaman isteyen bir konu olmakla beraber çok efor sarf ettirici ve yorucudur. Herkesin her dili öğrenmesi mümkün değildir, bu nedenle insanlar yeminli tercüme bürolarını tercih ederler. Bulvar olarak doğru seçeneklerin bir araya geldiği Zeytinburnu tercüme bürosu görevi üstlenmekteyiz.

Özellikle iş görüşmeleri ve hukuki sorunlarla karşılaşıldığında yeminli tercüman devreye girer ve dil sorununu çözmeye çalışır. Yeminli tercüman seçimi çok önemlidir. Yeminli tercüman, dili ana dili olarak ya da ikinci dil olarak bildiğinden yabancı dildeki sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Yeminli tercüman, dil ile ilgili görevlerini en güzel şekilde değerlendirmeye çalışır. Yeminli tercümanın görevi sadece çevirmek değildir. Çevirinin doğru olması gereklidir. Çevirinin yapıldığına delil, tercümanın yeminli olmasıdır. Çoğu insan her dili öğrenemeyeceğinden yeminli tercümana gider. Yeminli tercüman, metni ya da konuşmayı alır, bulunduğu ülkenin diline ya da çevirmesi istenen dile çevirir.

Yeminli tercüman, her zaman doğru çeviri yapmak zorundadır. Bu yükümlülüğü taşımak için yemin etmiştir. Yemin etmekten maksat, dili asla yanlış çevirmemesidir. Yemin bu yüzden edilir ve yeminli olması hasebiyle, her türlü çeviriyi doğru ve eksiksiz yapmak zorundadır. Aksi halde görev kötüye kullanılmış olur.

Zeytinburnu yeminli tercüme bürosu olarak, Türkiye’nin tüm şehirlerine, tüm dilleri kapsayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu dışında gelecek taleplerinizi istediğiniz vasıtayla (kargo, kurye, elektronik posta) ile karşılıyor tüm onay süreçlerini sizin adınıza yürütüyoruz. Özellikle Zeytinburnu’nda bulunan resmi kurumlarda yürütülmesi gereken tüm işlemleri titizlikle takip ediyor ve bu işlemlerden ötürü herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Siz de Bulvar Tercüme’nin mutlu müşterileri arasına katılmak istemez misiniz? Lütfen bizi arayın!

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi