Sözlü yani Simultane Tercüme Nedir? Sorusunun cevabını bu makelede bulabilirsiniz. Bulvar Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sözlü tercüme hizmetleri kapsamında birçok dilde ve birçok alanda pratiği ve deneyimi olan tercümanlarımız ile Ardıl, Fısıltı ve Eşzamanlı (Simultane) tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Yeminli tercümanlarımız ile sizlere:

Noter Huzurunda Tercüme
Mahkeme Huzurunda Tercüme
Toplantılarda Tercüme (simultane tercüme)
Seminerlerde Tercüme
Davetlerde Tercüme
Nikah Törenlerinde Tercüme (nikah tercüme, nikah tercüman)
Gezi ve Seyahatlerde hizmet verebiliriz.

Sözlü Tercüme hizmetlerimiz:

Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
Üniversitelerin ilgili “Dil Bilimi” veya “Dil ve Edebiyat” Bölümlerinden mezun olmuş,
Anadili ilgili dil olan veya %100 ilgili dilde Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri;

İlgili alanda ilgili dilde eğitim görmüş tercümanlar,
İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Mütercim Tercümanlar,
İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.
Zeytinburnu Tercüme Bürosu olarak faaliyet göstermeye başlayan Bulvar Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri tüm Türkiye’ye ve bir çok Ülkeye hizmet vermektedir.

Sözlü tercüme süreçleri yönetilmesi oldukça zor olan süreçlerdir. Anlık olarak çeviri yapan tercüman, aynı anda hem sarf edilen cümleleri eksiksiz anlamalı hem de aynı zamanda hedeflenen dile hatasız olarak aktarabilmelidir. İçerisinde bulunan ortam stresin yoğun olduğu toplantı ortamları olabileceği gibi, seminer, toplantı ve sempozyum gibi ortamlar da göz ardı edilmemelidir. Bütün bu sebeplerden dolayı tercümanın deneyimli, alanındaki dillere tam anlamıyla hakim olması beklenmektedir. Risk oranının böylesine yüksek olduğu süreçler için Zeytinburnu İstanbul‘da hizmet vermekte olan Bulvar Tercüme büromuzdan alacağınız güvenle sakin bir şekilde tüm zorlu süreçlerin üstesinden gelebileceksiniz.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde uygun maliyetli, hızlı ve zamanında teslimat yapabilmek maksadıyla uygun altyapı kullanmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Zeytinburnu’nda Sözlü Tercüme – Simultane Tercüme bürosu arayanlar için size en iyi Sözlü Tercüme – Simultane Tercüme hizmeti için bizi arayınız

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi