Şişli Noter Onaylı Tercüme Büroları

İstanbul Şişli Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Tercüme İçin Bizi arayın.

Simultane Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrutusıunda sunuyoruz.

Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Şişli Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Gizlilik Prensibi

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Hakkımızda

Bulvar Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Şişli Tercüme Bürosu

Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Şişli’da faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Şişli Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Simultane Tercüme, Teknik, Hukuki, Tıbbi, Medikal, Akademik, Ticari, Web Sitesi Tercümesi, Pasaport Tercümesi, Diploma, Yeminli Tercüme Şişli, İhale Dokümanı, Sözleşme, Şartname ve Demiryolu Tercümesi gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Şişli Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar
Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Şişli Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Şişli Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Şişli Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Şişli Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Şişli Tercüme Bürosu

Bulvar Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Şişli Tercüme Bürosu’yuz.

Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Tercüme Bürosu Şişli’de, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Şişli Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Şişli Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Şişli olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Şişli Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Şişli’daki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Şişli Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

“Yeminli Tercüme bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Şişli Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Şişli Tercüme Bürosu, Şişli’nda bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Simultane
Akademik
Teknik
Tıbbi
Hukuki
Diploma
Ticari
Vize Evrakı
Transkript
Nüfus Kayıt Örneği
İkametgah Belgesi
Simultane çeviri
Sağlık Raporu

TERCÜME DİLLERİ
Almanca
Arapça
Arnavutça
Azerice
Bulgarca
Çekçe
Çince
Farsça
Flemenkçe
Fransızca
Gürcüce
ibranice
ingilizce
ispanyolca
italyanca
Japonca
Kazakça
Korece
Lehçe
Macarca
Makedonca
Osmanlıca
Portekizce
Romence
Rusça

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Bakırköy Yeminli Tercüme
Şişli Yeminli Tercüme
Bakırköy Tercüme Bürosu
Şişli Tercüme Bürosu
Şişli Tercümesi
Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Teknik şartname tercümesi
Kullanım Kılavuzları
Tıbbi Tercüme
Sözleşme Tercümesi
Şişli Yeminli Tercüme Bürosu
Bakırköy Tercüme

Şişli Bulvar Tercüme, sağladığı çeviri ve dil hizmetleri sayesinde Türkiye’nin en iyi ve önde gelen tercüme firmaları arasında yer almaktadır.

Şişli İstanbul Tercüme Bürosu; Bulvar Tercüme bünyesinde bulunan bulvartercume.com ise 20 dilde sağladığı çeviri desteği ile bugün, dünyanın birçok ülkesinden onlarca firmaya çeviri ve dil hizmeti vermektedir. Her geçen gün genişleyen müşteri portföyü sayesinde bulvartercume.com , global alanda bilinirliğini hızla artırmaya devam etmektedir.

Şişli Tercüme Bürosu olarak Dünyanın farklı noktalarında yer alan müşterilerimize her an erişim sağlayabiliyor ve ihtiyaçlarını istedikleri zamana uygun olarak karşılayabiliyoruz. Yalnızca mükemmel müşteri hizmeti değil, sağlam arkadaşlıklar da kurmaya inanıyoruz. Bu sayede en çok tercih edilen ve hızla büyümeye devam eden firmalar arasında yer alıyoruz!

Şişli Bulvar Tercüme Bürosu olarak başlıca çeviri, tercüme yaptığımız diller:

Şişli Almanca Tercüme
Şişli Arapça Tercüme
Şişli Azerice Tercüme
Şişli Boşnakça Tercüme
Şişli Bulgarca Tercüme
Şişli Çince Tercüme
Şişli Danca Tercüme
Şişli Ermenice Tercüme
Şişli Farsça Tercüme
Şişli Fransızca Tercüme
Şişli Gürcüce Tercüme
Şişli Hırvatça Tercüme
Şişli Hollandaca Tercüme
Şişli İbranice Tercüme
Şişli İngilizce Tercüme
Şişli İspanyolca Tercüme
Şişli İsveççe Tercüme
Şişli İtalyanca Tercüme
Şişli Japonca Tercüme
Şişli Korece Tercüme
Şişli Lehçe Tercüme
Şişli Norveççe Tercüme
Şişli Portekizce Tercüme
Şişli Romence Tercüme
Şişli Rusça Tercüme
Şişli Sırpça Tercüme
Şişli Slovakça Tercüme
Şişli Türkmence Tercüme
Şişli Ukraynaca Tercüme
Şişli Yunanca Tercüme

Şişli Bulvar Tercüme Bürosu olarak Tercüme Yaptığımız Alanlar:

Şişli Yeminli Tercüme Bürosu
Şişli Nüfus Kayıt Örneği Tercüme
Şişli Makale Tercüme
Şişli Hibe Belgesi Tercüme
Şişli Fatura Tercüme
Şişli Bekarlık Belgesi Tercüme
Şişli Pasaport Tercüme
Şişli Diploma Tercüme
Şişli Öğrenci Belgesi Tercüme
Şişli Vekaletname Tercüme
Şişli Doğum Belgesi Tercüme
Şişli Adli Sicil Belgesi Tercüme
Şişli Rapor Tercüme
Şişli Tez Özeti Tercüme
Şişli Ehliyet Tercüme
Şişli Boşanma Kararı Tercüme
Şişli Yeminli Tercüme
Şişli Noter Onaylı Tercüme
Şişli Dışişleri Onaylı Tercüme
Şişli Konsolosluk Onaylı Tercüme
Şişli Ticari Tercüme
Şişli Medikal Tercüme
Şişli Hukuki Tercüme
Şişli Teknik Tercüme
Şişli AB Hibe Programları Tercüme
Şişli Akademik Tercüme
Şişli Apostil Tasdikli Tercüme
Şişli Hukuki Tercüme
Şişli İşaret Dili Tercüme
Şişli Medikal Tercüme
Şişli Noter Tasdikli Tercüme
Şişli Pasaport Tercüme
Şişli Simultane Tercüme
Şişli Sözlü Tercüme
Şişli Teknik Tercüme
Şişli Yazılı Tercüme
Şişli Yeminli Tercüme

Bizimle İletişime Geçin

Adres:
Gökalp Mah. 48/4 Sok. No: 4 (1. Noter Karşısı) Zeytinburnu/İstanbul

Telefon:
+90 505 447 0972

E-posta:
info@bulvartercume.com

ETİKETLER
Şişli Academic Translation, Şişli Adli Sicil Belgesi Tercüme, Şişli Afganca Tercüme, Şişli Akademik Çeviri, Şişli Almanca Tercüme, Şişli Altyazı Çeviri, Şişli Arapça Tercüme, Şişli Ardıl Tercüme, Şişli Arnavutça Tercüme, Şişli Azerice Tercüme, Şişli Bekarlık Belgesi Tercüme, Şişli Boşanma Kararı Tercüme, Şişli Boşnakça Tercüme, Şişli Bulgarca Tercüme, Şişli Çekçe Tercüme, Şişli Çince Tercüme, Şişli Danca Tercüme, Şişli Diploma Tercüme, Şişli Dışişleri Onaylı Tercüme, Şişli Doğum Belgesi, Şişli Edebi Çeviri, Şişli Ehliyet Tercüme, Şişli Ermenice Tercüme, Şişli Farsça Tercüme, Şişli Fatura Tercüme, Şişli Fince Tercüme, Şişli Flemenkçe Tercüme, Şişli Fransızca Tercüme, Şişli Fuar Tercümanlığı, Şişli Hibe Belgesi Tercüme, Şişli Hollandaca Tercüme, Şişli Hukuki Çeviri, Şişli Hukuki Tercüme, Şişli İbranice Tercüme, Şişli İngilizce Tercüme, Şişli İspanyolca Tercüme, Şişli İsveççe Tercüme, Şişli İtalyanca Tercüme, Şişli Japonca Tercüme, Şişli Konsolosluk Onaylı Tercüme, Şişli Korece Tercüme, Şişli Kürtçe Tercüme, Şişli Latince Tercüme, Şişli Legal Translation, Şişli Literary Translation, Şişli Macarca Tercüme, Şişli Makale Tercüme, Şişli Makedonca Tercüme, Şişli Maltaca Tercüme, Şişli Medikal Tercüme, Şişli Moldovca Tercüme, Şişli Nikah Tercümanlığı, Şişli Norveççe Tercüme, Şişli Noter Onaylı Tercüme, Şişli Noter Tercümanlığı, Şişli Nüfus Kayıt Örneği Tercüme, Şişli Öğrenci Belgesi Tercüme, Şişli Osmanlıca Tercüme, Şişli Özbekçe Tercüme, Şişli Pasaport Tercüme, Şişli Portekizce Tercüme, Şişli Proofreading, Şişli Rapor Tercüme, Şişli Redaksiyon ve Editing, Şişli Rumence Tercüme, Şişli Rusça Tercüme, Şişli Simultane Tercüme, Şişli Sırpça Tercüme, Şişli Slovakça Tercüme, Şişli Slovence Tercüme, Şişli Sözlü Tercüme, Şişli Teknik Çeviri, Şişli Teknik Tercüme, Şişli Tercüme Kalite Kontrolü, Şişli Tez Özeti Tercüme, Şişli Ticari Tercüme, Şişli Ticari ve Finansal Çeviri, Şişli Tıbbi Çeviri, Şişli Ukraynaca Tercüme, Şişli Vekaletname Tercüme, Şişli Web Sitesi Çeviri, Şişli Website Translation, Şişli Yazılı Tercüme, Şişli Yeminli Tercüme, Şişli Yunanca Tercüme

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi