Laleli Tercüme Bürosu

 

Laleli Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Bakırköy’de Kaliteli Tercüme Bürosu İçin Bizi arayın.

Laleli Simultane Tercüme

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Laleli Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrutusıunda sunuyoruz.

Laleli Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Laleli Tercüme Bürosu olarak Gizlilik Prensibimiz

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Laleli Tercüme Bürosu – Bulvar Tercüme

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Laleli Tercüme Bürosu

Bakırköy’de Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Bakırköy’de faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Laleli Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Laleli Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Laleli Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Laleli Tercüme, Laleli Tercüme Bürosu, Laleli Tercüme Büroları, Laleli Simultane Tercüme, Laleli Teknik Tercüme, Laleli Hukuki Tercüme, Laleli Yeminli Tercüme Bürosu, Laleli Noter Onaylı Tercüme Bürosu, Laleli Tıbbi Tercüme, Laleli Medikal Tercüme Bürosu, Laleli Akademik Tercüme, Laleli Ticari Tercüme , Laleli En İyi Tercüme Bürosu, Laleli Web Sitesi Tercümesi, Laleli Pasaport Tercümesi, Laleli Diploma Tercüme, Laleli Yeminli Tercüme, Laleli İhale Dokümanı Tercüme, Laleli Sözleşme Tercüme, Laleli Şartname Tercüme ve Laleli En İyi Tercüme Bürosu gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar

Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Laleli Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Laleli Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Laleli Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Laleli Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Laleli Tercüme Bürosu

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Laleli Tercüme Bürosu’yuz.

Laleli Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu Bakırköy’de, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Laleli Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Laleli Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Bakırköy’deki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Laleli Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

“Laleli Yeminli Tercüme bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Laleli Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Laleli Tercüme Bürosu, Bakırköy’de bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Laleli Simultane Tercüme Bürosu
Laleli Akademik Tercüme Bürosu
Laleli Teknik Tercüme Bürosu
Laleli Tıbbi Tercüme Bürosu
Laleli Hukuki Tercüme Bürosu
Laleli Diploma Tercüme Bürosu
Laleli Ticari Tercüme Bürosu
Laleli Vize Evrakı Tercüme Bürosu
Laleli TranskriptT ercüme Bürosu
Laleli Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Bürosu
Laleli İkametgah Belgesi Tercüme Bürosu
Laleli Simultane çeviri Tercüme Bürosu
Laleli Sağlık Raporu Tercüme Bürosu

TERCÜME DİLLERİ
Laleli Almanca Tercüme Bürosu
Laleli Arapça Tercüme Bürosu
Laleli Arnavutça Tercüme Bürosu
Laleli Azerice Tercüme Bürosu
Laleli Bulgarca Tercüme Bürosu
Laleli Çekçe Tercüme Bürosu
Laleli Çince Tercüme Bürosu
Laleli Farsça Tercüme Bürosu
Laleli Flemenkçe Tercüme Bürosu
Laleli Fransızca Tercüme Bürosu
Laleli Gürcüce Tercüme Bürosu
Laleli ibranice Tercüme Bürosu
Laleli ingilizce Tercüme Bürosu
Laleli ispanyolca Tercüme Bürosu
Laleli italyanca Tercüme Bürosu
Laleli Japonca Tercüme Bürosu
Laleli Kazakça Tercüme Bürosu
Laleli Korece Tercüme Bürosu
Laleli Lehçe Tercüme Bürosu
Laleli Macarca Tercüme Bürosu
Laleli Makedonca Tercüme Bürosu
Laleli Osmanlıca Tercüme Bürosu
Laleli Portekizce Tercüme Bürosu
Laleli Romence Tercüme Bürosu
Laleli RusçaTercüme Bürosu

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Laleli Yeminli Tercüme
Laleli Yeminli Tercüme En İyi
Laleli Tercüme Bürosu
Laleli Tercüme Bürosu Noter Onaylı
Laleli Tercüme Ofisleri
Laleli Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Laleli Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Laleli Teknik şartname tercümesi
Laleli Kullanım Kılavuzları Tercüme
Laleli Tıbbi Tercüme
Laleli Sözleşme Tercümesi
Laleli Yeminli Tercüme Bürosu
Laleli Tercüme Fiyatları

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi