Küçükçekmece Tercüme Bürosu

Küçükçekmece Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Küçükçekmece’da Kaliteli Tercüme Bürosu İçin Bizi arayın.

Küçükçekmece Simultane Tercüme

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Küçükçekmece Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Küçükçekmece Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Küçükçekmece Tercüme Bürosu olarak Gizlilik Prensibimiz

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Küçükçekmece Tercüme Bürosu – Bulvar Tercüme

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Küçükçekmece Tercüme Bürosu

Küçükçekmece’da Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Küçükçekmece’da faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Küçükçekmece Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Küçükçekmece Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Küçükçekmece Simultane Tercüme, Küçükçekmece Teknik Tercüme, Küçükçekmece Hukuki Tercüme, Küçükçekmece Tıbbi Tercüme, Küçükçekmece Medikal Küçükçekmece, Küçükçekmece Akademik Tercüme, Küçükçekmece Ticari Tercüme , Küçükçekmece Web Sitesi Tercümesi, Küçükçekmece Pasaport Tercümesi, Küçükçekmece Diploma Tercüme, Küçükçekmece Yeminli Tercüme, Küçükçekmece İhale Dokümanı Tercüme, Küçükçekmece Sözleşme Tercüme, Küçükçekmece Şartname Tercüme ve Küçükçekmece En İyi Tercüme Bürosu gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar

Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Küçükçekmece Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Küçükçekmece Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Küçükçekmece Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Küçükçekmece Tercüme Bürosu

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Küçükçekmece Tercüme Bürosu’yuz.

Küçükçekmece Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu Küçükçekmece’de, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Küçükçekmece Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Küçükçekmece’deki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

“Küçükçekmece Yeminli Tercüme Bürosu bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Küçükçekmece Tercüme Bürosu, Küçükçekmece’de bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Küçükçekmece Simultane Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Akademik Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Teknik Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Tıbbi Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Hukuki Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Diploma Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Ticari Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Vize Evrakı Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Transkript Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Bürosu
Küçükçekmece İkametgah Belgesi Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Simultane çeviri Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Sağlık Raporu Tercüme Bürosu

TERCÜME DİLLERİ
Küçükçekmece Almanca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Arapça Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Arnavutça Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Azerice Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Bulgarca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Çekçe Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Çince Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Farsça Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Flemenkçe Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Fransızca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Gürcüce Tercüme Bürosu
Küçükçekmece ibranice Tercüme Bürosu
Küçükçekmece ingilizce Tercüme Bürosu
Küçükçekmece ispanyolca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece italyanca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Japonca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Kazakça Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Korece Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Lehçe Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Macarca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Makedonca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Osmanlıca Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Portekizce Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Romence Tercüme Bürosu
Küçükçekmece RusçaTercüme Bürosu

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Küçükçekmece Yeminli Tercüme
Küçükçekmece Yeminli Tercüme En İyi
Küçükçekmece Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Tercüme Bürosu Noter Onaylı
Küçükçekmece Tercüme Ofisleri
Küçükçekmece Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Küçükçekmece Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Küçükçekmece Teknik şartname tercümesi
Küçükçekmece Kullanım Kılavuzları Tercüme
Küçükçekmece Tıbbi Tercüme
Küçükçekmece Sözleşme Tercümesi
Küçükçekmece Yeminli Tercüme Bürosu
Küçükçekmece Tercüme Fiyatları

 

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi