Kadıköy Tercüme Bürosu

Kadıköy Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Kadıköy’de Kaliteli Tercüme Bürosu İçin Bizi arayın.

Kadıköy Simultane Tercüme

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Kadıköy Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Kadıköy Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Kadıköy Tercüme Bürosu olarak Gizlilik Prensibimiz

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Kadıköy Tercüme Bürosu – Bulvar Tercüme

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Kadıköy Tercüme Bürosu

Kadıköy’de Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Kadıköy’de faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Kadıköy Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Kadıköy Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Kadıköy Simultane Tercüme, Kadıköy Teknik Tercüme, Kadıköy Hukuki Tercüme, Kadıköy Tıbbi Tercüme, Kadıköy Medikal Kadıköy, Kadıköy Akademik Tercüme, Kadıköy Ticari Tercüme , Kadıköy Web Sitesi Tercümesi, Kadıköy Pasaport Tercümesi, Kadıköy Diploma Tercüme, Kadıköy Yeminli Tercüme, Kadıköy İhale Dokümanı Tercüme, Kadıköy Sözleşme Tercüme, Kadıköy Şartname Tercüme ve Kadıköy En İyi Tercüme Bürosu gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar

Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Kadıköy Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Kadıköy Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Kadıköy Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kadıköy Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Kadıköy Tercüme Bürosu

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Kadıköy Tercüme Bürosu’yuz.

Kadıköy Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu Kadıköy’de, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Kadıköy Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Kadıköy’deki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

Kadıköy Yeminli Tercüme Bürosu bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Kadıköy Tercüme Bürosu, Kadıköy’de bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Kadıköy Simultane Tercüme Bürosu
Kadıköy Akademik Tercüme Bürosu
Kadıköy Teknik Tercüme Bürosu
Kadıköy Tıbbi Tercüme Bürosu
Kadıköy Hukuki Tercüme Bürosu
Kadıköy Diploma Tercüme Bürosu
Kadıköy Ticari Tercüme Bürosu
Kadıköy Vize Evrakı Tercüme Bürosu
Kadıköy Transkript Tercüme Bürosu
Kadıköy Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Bürosu
Kadıköy İkametgah Belgesi Tercüme Bürosu
Kadıköy Simultane çeviri Tercüme Bürosu
Kadıköy Sağlık Raporu Tercüme Bürosu

TERCÜME DİLLERİ
Kadıköy Almanca Tercüme Bürosu
Kadıköy Arapça Tercüme Bürosu
Kadıköy Arnavutça Tercüme Bürosu
Kadıköy Azerice Tercüme Bürosu
Kadıköy Bulgarca Tercüme Bürosu
Kadıköy Çekçe Tercüme Bürosu
Kadıköy Çince Tercüme Bürosu
Kadıköy Farsça Tercüme Bürosu
Kadıköy Flemenkçe Tercüme Bürosu
Kadıköy Fransızca Tercüme Bürosu
Kadıköy Gürcüce Tercüme Bürosu
Kadıköy ibranice Tercüme Bürosu
Kadıköy ingilizce Tercüme Bürosu
Kadıköy ispanyolca Tercüme Bürosu
Kadıköy italyanca Tercüme Bürosu
Kadıköy Japonca Tercüme Bürosu
Kadıköy Kazakça Tercüme Bürosu
Kadıköy Korece Tercüme Bürosu
Kadıköy Lehçe Tercüme Bürosu
Kadıköy Macarca Tercüme Bürosu
Kadıköy Makedonca Tercüme Bürosu
Kadıköy Osmanlıca Tercüme Bürosu
Kadıköy Portekizce Tercüme Bürosu
Kadıköy Romence Tercüme Bürosu
Kadıköy RusçaTercüme Bürosu

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Kadıköy Yeminli Tercüme
Kadıköy Yeminli Tercüme En İyi
Kadıköy Tercüme Bürosu
Kadıköy Tercüme Bürosu Noter Onaylı
Kadıköy Tercüme Ofisleri
Kadıköy Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Kadıköy Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Kadıköy Teknik şartname tercümesi
Kadıköy Kullanım Kılavuzları Tercüme
Kadıköy Tıbbi Tercüme
Kadıköy Sözleşme Tercümesi
Kadıköy Yeminli Tercüme Bürosu
Kadıköy Tercüme Fiyatları

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi