Bulvar Tercüme olarak nikah tercüme hizmetleri kapsamında birçok dilde ve birçok alanda pratiği ve deneyimi olan tercümanlarımız ile Nikah Törenlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dillerde tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Evlenen çiftlerimiz için bir çok unsurun kusursuz olmasının gerektiği böylesine önemli anlarda, deneyimli ekibimiz ve uzman tercüman kadromuz ile nikah töreninize tercüman desteği sunuyoruz.

Nikah törenlerinizde sağlanan tercüme hizmeti sözlü tercüme (simultane tercüme) süreçleri kapsamında girmekte olup sözlü tercüme süreçleri yönetilmesi oldukça zor olan süreçlerdir. Anlık olarak çeviri yapan tercüman, aynı anda hem sarf edilen cümleleri eksiksiz anlamalı hem de aynı zamanda hedeflenen dile hatasız olarak aktarabilmelidir. İçerisinde bulunan ortam stresin yoğun olduğu toplantı ortamları olabileceği gibi, seminer, toplantı ve sempozyum gibi ortamlar da göz ardı edilmemelidir. Bütün bu sebeplerden dolayı tercümanın deneyimli, alanındaki dillere tam anlamıyla hakim olması beklenmektedir. Risk oranının böylesine yüksek olduğu süreçler için tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan Bulvar Tercüme büromuzdan alacağınız güvenle sakin bir şekilde tüm zorlu süreçlerin üstesinden gelebileceksiniz.

Nikah Törenlerinizdeki Tercüme hizmetlerimiz:

Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık bölümlerden mezun olmuş,
Üniversitelerin ilgili “Dil Bilimi” veya “Dil ve Edebiyat” Bölümlerinden mezun olmuş,
Anadili ilgili dil olan veya %100 ilgili dilde Eğitim veren üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktorasını tamamlamış tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki tercüme, Tıbbi tercüme, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri tercümesi, Yapı ve inşaat tercümesi gibi alan uzmanlığı veya alan terimlerine hakimiyet gerektiren teknik tercüme işlemleri;

İlgili alanda ilgili dilde eğitim görmüş tercümanlar,
İlgili alanda faaliyet gösteren kuruluşlarda çalışmış Mütercim Tercümanlar,
İlgili alan terminolojisine hakim deneyimli Mütercim Tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir.
İstanbul Zeytinburnu Tercüme Bürosu olarak faaliyet göstermeye başlayan Bulvar Tercüme Bürosu tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi