Fuar Tercüme

Fuar tercümanı; ticareti geliştirmek ve yeni pazar alanları içerisinde var olmak amacı ile oluşturulan fuar etkinliklerinde çevirileri sağlamak adına görevlendirilen tercümandır. Fuarlar katılımcılara hizmet ve ürünler hakkında bilgi sunabilme imkanı sağladıkları için büyük önem taşılar. Fuarlar ile müşteri-şirket arası ilişkiler doğrudan yürütülebilmektedir. Genel olarak incelendiğinde belirli aralıklar ile düzenlenen bu etkinlikler tek bir sektör üzerinde yer alan tüm ayrı kuruluşların etkileşimini sağlamaktadır.

Bulvar Tercüme bürosu olarak Türkiye’nin her yerinde kaliteli çeviri hizmetlerimiz ile sizlere destek oluyoruz!

Verimli bir fuar zamanı geçirebilmek ve hedef müşteri kitlenize kaliteli bir tanıtım süreci yaşatmak adına çeşitli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Ziyaretçilerinize ve çalışanlarınıza yönelik iyi bir dekorasyon oluşturarak fuar alanınızın ilgi çekici hale gelmesini sağlamak dikkat etmeniz gereken noktaların ilkidir. Bunun dışında konaklama hizmetleri ve hosteslik hizmetleri de önem verilmesi gereken noktalar içinde bulunur. Fakat tüm bu hususlar içerisinde en önemlisi yabancı ziyaretçi ve alıcı kitleniz için tercümanlık desteği sağlamaktır. Bunun için fuar tercümanı ile birlikte çalışmanız gerekir.

Yurtiçi ve yurtdışı fuar, tanıtım ve açılış organizasyonlarında tüm hedef /alıcı kitlenize hitap edebilmek için profesyonel bir fuar tercümanı ile çalışma gerçekleştirmelisiniz. Fuar tercümanı ya da diğer bir isimle tercüman hostes personelleri tüm etkinliklerinizde firmanızı en iyi şekilde ifade edilmeniz adına anahtar rol oynar. Bunun için tüm firmalar dil konusunda yetkin, güler yüz ile hedef kitlenize hitap edebilecek, tecrübe sahibi fuar tercüman hostesi ile çalışmalıdır.

Bizler Bulvar Tercüme olarak fuar projeniz doğrultusunda en uygun personellerimizi sizlere yönlendirmekteyiz. Tüm tercüman hostes ekibimiz profesyonel niteliklerde hizmet vermektedir. Sektörünüz ile ilgili katılım sağlayacağınız etkinliklerinizde fuar tercümanı desteği ile hareket etme; müşteri portföyünüzü genişletmenizi, ürün ve hizmetinizi yurtdışına tanıtma imkanı sağlamanızı ve geniş bir tanıtım/satış sahası yaratmanızı sağlamaktadır.

 

Translate »