Eyüp Tercüme Bürosu

Eyüp Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Eyüp’da Kaliteli Tercüme Bürosu İçin Bizi arayın.

Eyüp Simultane Tercüme

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Eyüp Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Eyüp Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Eyüp Tercüme Bürosu olarak Gizlilik Prensibimiz

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Eyüp Tercüme Bürosu – Bulvar Tercüme

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Eyüp Tercüme Bürosu

Eyüp’da Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Eyüp’da faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Eyüp Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Eyüp Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Eyüp Simultane Tercüme, Eyüp Teknik Tercüme, Eyüp Hukuki Tercüme, Eyüp Tıbbi Tercüme, Eyüp Medikal Eyüp, Eyüp Akademik Tercüme, Eyüp Ticari Tercüme , Eyüp Web Sitesi Tercümesi, Eyüp Pasaport Tercümesi, Eyüp Diploma Tercüme, Eyüp Yeminli Tercüme, Eyüp İhale Dokümanı Tercüme, Eyüp Sözleşme Tercüme, Eyüp Şartname Tercüme ve Eyüp En İyi Tercüme Bürosu gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar

Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Eyüp Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Eyüp Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Eyüp Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Eyüp Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Eyüp Tercüme Bürosu

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Eyüp Tercüme Bürosu’yuz.

Eyüp Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu Eyüp’da, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Eyüp Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Eyüp’daki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

“Eyüp Yeminli Tercüme Bürosu bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Eyüp Tercüme Bürosu, Eyüp’da bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Eyüp Simultane Tercüme Bürosu
Eyüp Akademik Tercüme Bürosu
Eyüp Teknik Tercüme Bürosu
Eyüp Tıbbi Tercüme Bürosu
Eyüp Hukuki Tercüme Bürosu
Eyüp Diploma Tercüme Bürosu
Eyüp Ticari Tercüme Bürosu
Eyüp Vize Evrakı Tercüme Bürosu
Eyüp Transkript Tercüme Bürosu
Eyüp Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Bürosu
Eyüp İkametgah Belgesi Tercüme Bürosu
Eyüp Simultane çeviri Tercüme Bürosu
Eyüp Sağlık Raporu Tercüme Bürosu

TERCÜME DİLLERİ
Eyüp Almanca Tercüme Bürosu
Eyüp Arapça Tercüme Bürosu
Eyüp Arnavutça Tercüme Bürosu
Eyüp Azerice Tercüme Bürosu
Eyüp Bulgarca Tercüme Bürosu
Eyüp Çekçe Tercüme Bürosu
Eyüp Çince Tercüme Bürosu
Eyüp Farsça Tercüme Bürosu
Eyüp Flemenkçe Tercüme Bürosu
Eyüp Fransızca Tercüme Bürosu
Eyüp Gürcüce Tercüme Bürosu
Eyüp ibranice Tercüme Bürosu
Eyüp ingilizce Tercüme Bürosu
Eyüp ispanyolca Tercüme Bürosu
Eyüp italyanca Tercüme Bürosu
Eyüp Japonca Tercüme Bürosu
Eyüp Kazakça Tercüme Bürosu
Eyüp Korece Tercüme Bürosu
Eyüp Lehçe Tercüme Bürosu
Eyüp Macarca Tercüme Bürosu
Eyüp Makedonca Tercüme Bürosu
Eyüp Osmanlıca Tercüme Bürosu
Eyüp Portekizce Tercüme Bürosu
Eyüp Romence Tercüme Bürosu
Eyüp RusçaTercüme Bürosu

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Eyüp Yeminli Tercüme
Eyüp Yeminli Tercüme En İyi
Eyüp Tercüme Bürosu
Eyüp Tercüme Bürosu Noter Onaylı
Eyüp Tercüme Ofisleri
Eyüp Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Eyüp Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Eyüp Teknik şartname tercümesi
Eyüp Kullanım Kılavuzları Tercüme
Eyüp Tıbbi Tercüme
Eyüp Sözleşme Tercümesi
Eyüp Yeminli Tercüme Bürosu
Eyüp Tercüme Fiyatları

 

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi