Büyükçekmece Tercüme Bürosu

Büyükçekmece Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Büyükçekmece’da Kaliteli Tercüme Bürosu İçin Bizi arayın.

Büyükçekmece Simultane Tercüme

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Büyükçekmece Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Büyükçekmece Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Büyükçekmece Tercüme Bürosu olarak Gizlilik Prensibimiz

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Büyükçekmece Tercüme Bürosu – Bulvar Tercüme

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Büyükçekmece Tercüme Bürosu

Büyükçekmece’da Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Büyükçekmece’da faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Büyükçekmece Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Büyükçekmece Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Büyükçekmece Simultane Tercüme, Büyükçekmece Teknik Tercüme, Büyükçekmece Hukuki Tercüme, Büyükçekmece Tıbbi Tercüme, Büyükçekmece Medikal Büyükçekmece, Büyükçekmece Akademik Tercüme, Büyükçekmece Ticari Tercüme , Büyükçekmece Web Sitesi Tercümesi, Büyükçekmece Pasaport Tercümesi, Büyükçekmece Diploma Tercüme, Büyükçekmece Yeminli Tercüme, Büyükçekmece İhale Dokümanı Tercüme, Büyükçekmece Sözleşme Tercüme, Büyükçekmece Şartname Tercüme ve Büyükçekmece En İyi Tercüme Bürosu gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar

Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Büyükçekmece Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Büyükçekmece Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Büyükçekmece Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Büyükçekmece Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Büyükçekmece Tercüme Bürosu

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Büyükçekmece Tercüme Bürosu’yuz.

Büyükçekmece Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu Büyükçekmece’de, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Büyükçekmece Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Büyükçekmece’deki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

“Büyükçekmece Yeminli Tercüme Bürosu bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Büyükçekmece Tercüme Bürosu, Büyükçekmece’de bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Büyükçekmece Simultane Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Akademik Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Teknik Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Tıbbi Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Hukuki Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Diploma Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Ticari Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Vize Evrakı Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Transkript Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Bürosu
Büyükçekmece İkametgah Belgesi Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Simultane çeviri Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Sağlık Raporu Tercüme Bürosu

TERCÜME DİLLERİ
Büyükçekmece Almanca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Arapça Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Arnavutça Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Azerice Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Bulgarca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Çekçe Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Çince Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Farsça Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Flemenkçe Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Fransızca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Gürcüce Tercüme Bürosu
Büyükçekmece ibranice Tercüme Bürosu
Büyükçekmece ingilizce Tercüme Bürosu
Büyükçekmece ispanyolca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece italyanca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Japonca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Kazakça Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Korece Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Lehçe Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Macarca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Makedonca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Osmanlıca Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Portekizce Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Romence Tercüme Bürosu
Büyükçekmece RusçaTercüme Bürosu

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Büyükçekmece Yeminli Tercüme
Büyükçekmece Yeminli Tercüme En İyi
Büyükçekmece Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Tercüme Bürosu Noter Onaylı
Büyükçekmece Tercüme Ofisleri
Büyükçekmece Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Büyükçekmece Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Büyükçekmece Teknik şartname tercümesi
Büyükçekmece Kullanım Kılavuzları Tercüme
Büyükçekmece Tıbbi Tercüme
Büyükçekmece Sözleşme Tercümesi
Büyükçekmece Yeminli Tercüme Bürosu
Büyükçekmece Tercüme Fiyatları

 

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi