Avcılar Tercüme Bürosu

Avcılar Tercüme Bürosu olarak Uygun Fiyatlı ve Avcılar’da Kaliteli Tercüme Bürosu İçin Bizi arayın.

Avcılar Simultane Tercüme

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu olarak Simultane Tercüme alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ile etkinliğinizin başarıyla tamamlanmasın sağlıyoruz.

Avcılar Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercüme hizmetini istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Avcılar Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Avcılar Tercüme Bürosu olarak Gizlilik Prensibimiz

%100 gizlilik ilkesi ile çalışan Bulvar Yeminli Tercüme Hizmetleri müşteri bilgi ve belgelerini başka şahıs ya da kurumlar ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur…

Avcılar Tercüme Bürosu – Bulvar Tercüme

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu, bireysel ve kurumsal tercüme hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir

Bulvar Tercüme; Avcılar Tercüme Bürosu

Avcılar’da Yazılı ve Simultane tercüme sektörünün bütün alanlarında yenilikçi teknoloji ve hizmet uzmanlığı ile Avcılar’da faaliyet gösteren uluslararası bir yeminli tercüme bürosudur. Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu, simultane tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri başta Türkiye olmak üzere dünya çapında 100’den fazla ülkeye çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Avcılar Yeminli Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Sunduğumuz Alanlar

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetleri sunmaktadır. Avcılar Tercüme Merkezi’nin başlıca tercüme hizmeti sunduğu uzmanlık alanları arasında: Avcılar Simultane Tercüme, Avcılar Teknik Tercüme, Avcılar Hukuki Tercüme, Avcılar Tıbbi Tercüme, Avcılar Medikal Avcılar, Avcılar Akademik Tercüme, Avcılar Ticari Tercüme , Avcılar Web Sitesi Tercümesi, Avcılar Pasaport Tercümesi, Avcılar Diploma Tercüme, Avcılar Yeminli Tercüme, Avcılar İhale Dokümanı Tercüme, Avcılar Sözleşme Tercüme, Avcılar Şartname Tercüme ve Avcılar En İyi Tercüme Bürosu gibi çok fazla doküman çeşidi yer almaktadır.

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu’nu Diğer Tercüme Bürolarından Ayıran Farklar

Aşağıda saydığımız hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, tercüme sektörünün her alanında kaliteli tercüme hizmetlerinden faydalanabilirler. Avcılar Yeminli Tercüme, Noter Onaylı, Simultane, Yazılı, Apostille Onayı (Kaymakamlık), Dışişleri Bakanlığı Tasdiki, Büyükelçilik/Konsolosluk Tasdiki danışmanlık ve konsolosluk takip işlemleri

Avcılar Yeminli Tercüme nedir?

Türkiye’de, bir belgenin yeminli tercüme olarak sayılabilmesi için tercümenin aşağıda sıralanan özellikleri taşıması gerekmektedir: Kaynak dokümanın orijinal ya da düzgün taranmış/fotokopisinin çekilmiş olması, Tercüme edilen dokümanın hedef dilde olması. Tercümanın, hedef dildeki tercümenin, orijinal dildeki belgenin doğru ve eksiksiz bir tercümesi olduğu yönündeki Noter Onaylı tercüme imzası.

Avcılar Yeminli Tercüme

Bulvar Tercüme Bürosu, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Mahkemelere, Emniyete, Kamu kurum ve Kuruluşlarına, İhale Makamlarına, Şirketlere, Konsolosluklara ve diğer yetkili makamlara verilecek dokümanların tercümesinin ardından talep edilecek yeminli tercüme bürosu kaşesi ve yeminli tercüman onayı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Avcılar Noter Onaylı Tercüme

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu müşterilerimizin talebi doğrultusunda tercümesi yeminli tercümanlarımızca tamamlanmış olan dokümanı yeminli tercümeden sonra anlaşmalı noterimize onaylatarak tercümenin noter onaylı tercüme halini almasını sağlamaktadır. Müşterimizin isteği doğrultusunda Apostille, Dışişleri Bakanlığı tasdiki ve Elçilik/Konsolosluk takip işlemlerinin danışmanlık ve takibini yapmaktayız.

Tercüman Kadromuz Uzman ve Deneyimli Yeminli Avcılar Tercüme Bürosu

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu bünyesinde 2 İngilizce tercüman, 1 Arapça Tercüman ve 1 Rusça Tercüman bulundurmakta ayrıca 1 Amerikalı editör arkadaşımız redaksiyon, metin okuma/düzeltme işlemlerinde görev almaktadır. Bu diller dışında İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli, Rusça Yeminli, İtalyanca Yeminli, İspanyolca Yeminli, Almanca Yeminli, Fransızca Yeminli Tercüme gibi birçok dilde yurtiçi ve yurtdışından serbest yeminli tercümanlar ile çalışmakta gelen çeviri projelerinin konusu ve alanına göre tercüman seçerek kaliteli Yeminli Tercüme hizmetlerinde maksimum verim almakta olan Avcılar Tercüme Bürosu’yuz.

Avcılar Tercüme Bürosu: Hizmet Verdiğimiz Diller

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu Avcılar’da, %100 kalite garantili tercüme hizmetleri sunarak kendine olan güvenini siz müşterilerimize göstermektedir. Firmamızın yeminli tercüme hizmeti sunduğu başlıca diller arasında; İngilizce Tercüme, Rusça Tercüme, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince Tercüme dillerinin yanı sıra Bulgarca Tercüme, Azerice, Farsça, Çekçe Tercüme, Ukraynaca Tercüme, Türkmence dilleri de yer almaktadır.

Yukarıda sayılan diller dışında 49 dilde Simultane Tercüme, Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme hizmetleri sunan Bulvar Tercüme Bürosu gücünü bünyesinde çalıştırdığı alanında uzman ve deneyimli Yeminli Tercüman kadrosundan almaktadır. Bugüne kadar birçok şahıs ve firmaya tercüme hizmeti ihtiyaçlarında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu tercüme sektörünün kalite ve güven hususunda öncü Avcılar Merkez Tercüme firmaları arasında yer almaktadır. Bulvar Tercüme Bürosu için “Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm Türkiye’de tercüme hizmetlerinde uzmanlaşmış bir Yeminli Tercüme Bürosu” diyebiliriz.

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu’nu biraz daha yakından incelediğinizde başka illerde (İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Adana, Mersin, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Van, Erzurum, Bolu, Samsun, Trabzon, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Aksaray gibi) ya da Avcılar’daki benzer tercüme bürolarından çok daha farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Farklı olmak sadece büronun tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda da ” Biz farklıyız…” demesiyle olamayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz.

Peki, Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu diğer tercüme bürolarından neden farklıdır?

Çünkü Her şeyden önce;

“Avcılar Yeminli Tercüme Bürosu bizim işimiz ve işimizi çok severek yapıyoruz.”

Başarımızı getiren en büyük ve yegâne sebep bu. Çünkü biliyoruz ki; bir işi sevdiğinizde o işte kendinizi daha çok geliştirmek ve daha çok başarılı olmak için severek çalışırsınız. Bulvar Tercüme Bürosu ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapan ve alanında gelişmeyi hedef alanlardan oluşmaktadır.

Belki de hiçbir Tercüme Bürosu’nun yapmadığı sayıda yazılı tercüme, simultane tercüme ve yeminli tercüme konularında sürekli olarak gelişme odaklı araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan her şeyi takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimize en gelişmiş yöntemlerle kaliteli yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dış dünyaya çeviriyoruz.”

Diğer tercüme bürolarından farklı olarak kendimize örnek olarak aldığımız tüm tercüman ve tercüme bürolarını yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler oluşturmaktadır. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi kavramaya çalışıyoruz. Projeler için Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda, ilk önce mutlaka müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların tercüme takip sistemlerini inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane üretmektense çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenden zor ve riskli bir iş olduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok önemli firmanın önemli projelerini birlikte sürdürürken, birçok büyük sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların çözülemeyeceğine dair bahaneler üretmektense, bu sorunların çözülmesi üzerine yoğunlaşıyoruz

“Disiplinli bir şekilde ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz tüm sektörlerde, çalışma şartlarınız ne şekilde olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmayı hedeflediyseniz mutlaka belirli program çerçevesinde düzenli bir şekilde çalışmak gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız bütün projeler için iş akışlarını düzenliyor ve tüm ekibimizin tüm çalışanlarda bu sürece sadık kalmasına önem veriyoruz.

Elbette Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu’nu farklı kılan tek özellikler bunlar değil. Bizi yakından tanıdığınızda hangi konuda “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Tüm tercüme işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Bulvar Avcılar Tercüme Bürosu, Avcılar’da bulunan ofisimizde tercüme hizmetleri sunmaktadır.

UZMANLIKLARIMIZ
Avcılar Simultane Tercüme Bürosu
Avcılar Akademik Tercüme Bürosu
Avcılar Teknik Tercüme Bürosu
Avcılar Tıbbi Tercüme Bürosu
Avcılar Hukuki Tercüme Bürosu
Avcılar Diploma Tercüme Bürosu
Avcılar Ticari Tercüme Bürosu
Avcılar Vize Evrakı Tercüme Bürosu
Avcılar Transkript Tercüme Bürosu
Avcılar Nüfus Kayıt Örneği Tercüme Bürosu
Avcılar İkametgah Belgesi Tercüme Bürosu
Avcılar Simultane çeviri Tercüme Bürosu
Avcılar Sağlık Raporu Tercüme Bürosu

TERCÜME DİLLERİ
Avcılar Almanca Tercüme Bürosu
Avcılar Arapça Tercüme Bürosu
Avcılar Arnavutça Tercüme Bürosu
Avcılar Azerice Tercüme Bürosu
Avcılar Bulgarca Tercüme Bürosu
Avcılar Çekçe Tercüme Bürosu
Avcılar Çince Tercüme Bürosu
Avcılar Farsça Tercüme Bürosu
Avcılar Flemenkçe Tercüme Bürosu
Avcılar Fransızca Tercüme Bürosu
Avcılar Gürcüce Tercüme Bürosu
Avcılar ibranice Tercüme Bürosu
Avcılar ingilizce Tercüme Bürosu
Avcılar ispanyolca Tercüme Bürosu
Avcılar italyanca Tercüme Bürosu
Avcılar Japonca Tercüme Bürosu
Avcılar Kazakça Tercüme Bürosu
Avcılar Korece Tercüme Bürosu
Avcılar Lehçe Tercüme Bürosu
Avcılar Macarca Tercüme Bürosu
Avcılar Makedonca Tercüme Bürosu
Avcılar Osmanlıca Tercüme Bürosu
Avcılar Portekizce Tercüme Bürosu
Avcılar Romence Tercüme Bürosu
Avcılar RusçaTercüme Bürosu

SEKTÖRLER
İstanbul Yeminli Tercüme
Avcılar Yeminli Tercüme
Avcılar Yeminli Tercüme En İyi
Avcılar Tercüme Bürosu
Avcılar Tercüme Bürosu Noter Onaylı
Avcılar Tercüme Ofisleri
Avcılar Elektrik ve Elektronik Çevirisi
Avcılar Konsolosluk ve Elçilik Takip İşlemleri
Avcılar Teknik şartname tercümesi
Avcılar Kullanım Kılavuzları Tercüme
Avcılar Tıbbi Tercüme
Avcılar Sözleşme Tercümesi
Avcılar Yeminli Tercüme Bürosu
Avcılar Tercüme Fiyatları

 

Translate »
WhatsApp Destek
Çevrimiçi